galaxy-note-5

Samsung Galaxy Note 6, czyli smartfon, o którym już wiele razy pisałem i na który dosyć mocno czekam. Urządzenie to ma wnieść na rynek wiele nowości, a sam producent nawet patentuje kilka z nich. Dziś jednak według najnowszych doniesień Galaxy Note 6 nie trafi na półki sklepowe.

 

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Samsung wypuści od razu Galaxy Note 7. Dlaczego? Doniesienia z ETNews twierdzą, że producent obawia się u potencjalnych klientów porównań do tegorocznego modelu z linii Galaxy S. Flagowiec oznaczony jest jako Galaxy S7, a jak wiemy urządzenia te wypuszczane są co roku. Idąc tym tropem, nabywcy mogą pomyśleć, że Galaxy Note 6 jest zeszłorocznym smartfonem, a tym samym zrezygnować z jego kupna.

 

W grę wchodzi zatem tylko i wyłącznie czysty marketing i trik psychologiczny. Wyrównanie pod względem numeracji modelów z linii Galaxy S oraz Galaxy Note pozwoli na ich lepsze lokalizowanie w czasie. A sprzętowo wszystko pozostanie bez zmian – i wilk syty, i owca cała.

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.