Dzisiaj do naszej redakcji napisał Adam – jeden z czytelników. Co prawda miał on problemy z działaniem trackballa w swoim HTC Hero, a nie oprogramowaniem. To w odpowiedzi na swojego maila do HTC można dostrzec bardzo ciekawą wiadomość. Otóż HTC Polska po raz kolejny potwierdziła aktualizację dla HTC Hero która zacznie się od dnia 16 kwietnia.
Fragment wiadomości:
„New Response From [ Piotr (Eastern EU – Baltics Support (Tech)) ]
Dzien dobry
2.1 dla Hero zostanie rozprowadzane OTA (over the air) od dnia 16 kwietnia.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jak widać będzie to wersja o której od dawna informowaliśmy – upragniony Android 2.1. Jeszcze zanim to nastąpi mamy nadzieję, że zdążymy z publikacją naszej recenzji HTC Legend, który standardowo ma właśnie tę wersję systemu.

Gdyby aktualizacja już do Was dotarła – dajcie znać w komentarzach.
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).