lenovo-hello-moto

Motorola, a już raczej Lenovo poszła stylem Sony i pozbyła się jednej ze swoich linii. Choć określenie „pozbyła się” nie jest do końca poprawne, bo jak sami trafnie zauważyliście w komentarzach producenci po prostu wymienili się literkami. A my już wiemy, kiedy nowa literka od Lenovo pojawi się na rynku. To będzie gorący miesiąc.

 

Lenovo Moto Z Style oraz Lenovo Moto Z Play to nowe modele w portfolio producenta. Jakiś czas temu ogłoszono koniec linii X. Jak łatwo się jednak domyślić, wyżej wymienione smartfony to nic innego jak kontynuacja ciepło przyjętej na rynku serii tylko pod nieco inną nazwą.

 

moto-Z-launch-graphic

 

 

Rewelacyjnie zapowiadają się premiery obu smartfonów z linii Moto Z. Jak donosi raport, zarówno Moto Z Style, jak i Moto Z Play charakteryzować się będą skanerem linii papilarnych znajdującym się na froncie urządzenia – czego telefony z serii Moto X niestety nie oferowały. Pojawi się również opcja modularności znana nam przecież z tegorocznego i (jeszcze) najbardziej innowacyjnego LG G5.

 

Co najważniejsze jednak, grafika promocyjna potwierdza – 9 czerwca to data prezentacji linii Moto Z. Warto sobie zaznaczyć tę datę w kalendarzu, gdyż przyszły miesiąc zapowiada się na naprawdę gorący!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.