twitter 140 znakow liczba limit zmiana zdjecie link

 

Rano informowałem Was o tym, że niewielu szczęśliwców korzystających z mobilnej aplikacji Twittera w wersji Alpha otrzymali możliwość sprawdzenia trybu nocnego tego programu. Jednak dzisiaj portal społecznościowy zaskoczył wszystkich prezentując nowe zasady, które będą dotyczyć wszystkich użytkowników tego jakże charakterystycznego miejsca.

 

Najważniejszą regułą Twittera jest limit znaku wynoszący 140 – to się nie zmieni, ale teraz będziemy mogli wykorzystać tę liczbę w pełni. Swego czasu wspominałem o tym, że Twitter zamierza zrezygnować z naliczania linków i multimediów. Dołóżmy do tego wzmianki i tak oto oficjalnie poznaliśmy najważniejszą zmianę na tym portalu. Warto jeszcze wspomnieć, że nasze odpowiedzi na dane tweety będą widoczne dla wszystkich osób, które nas śledzą. To może sprawić, że strona główna będzie wyglądać gorzej, gdyż – jak to wiele osób już określiło – zostanie zaśmiecona. Ostatnia zmiana pozwoli na cytowanie, ale także odpowiadanie na swoje własne tweety.

 


 

Wydaje się, że to mało? Być może, ale zwracając uwagę na prostotę portalu jakim jest Twitter to tak naprawdę mamy do czynienia z ogromnymi zmianami i tytułową reaktywacją, która ma ujrzeć światło dzienne dla wszystkich użytkowników w ciągu kilku miesięcy. Na koniec tradycyjnie zapraszam do śledzenia mojego profilu.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.