1461459135_lenovo-zuk-z1-successor-zuk-z2-pro-coming-this-month

Smartfonów z 6 GB RAM na rynku pojawia się coraz więcej. Niewątpliwie pierwszy model pochodzi z Chin i jest nim Vivo XPlay 5. Omawiany przeze mnie smartfon również swoje miejsce narodzin znajdzie w Państwie Środka. I to właśnie dzięki temu może pochwalić się tak dobrymi parametrami za tak, stosunkowo, niewielkie pieniądze.

 

ZUK Z2 Pro, bo o nim mowa to 5,2-calowy smartfon ze Snapdragonem 820 oraz 6 GB RAM na pokładzie. Dziś rano o godzinie 10 ruszyła jego sprzedaż w wersji białej i wyposażonej w 128 GB pamięci wewnętrznej. W ciągu 4 minut i 23 sekund sprzedały się wszystkie dostępne egzemplarze. Co ciekawe firma nie chwali się, ile sztuk tak naprawdę było.

 

zuk-z2-pro-sold-out

 

Nie zmienia to jednak faktu, że za cenę 412 dolarów dostajemy naprawdę mocne urządzenie. A właściwie tylko ci, którym udało się zdążyć. Następna okazja pojawi się za równy tydzień, 31 maja. Oprócz wyżej wymienionego wariantu, będzie można zakupić jeszcze wersję 4 GB RAM z 64 GB pamięcią wewnętrzną. Producent zamiast podać cenę, zapytał o nią fanów – ile według nich byłoby uczciwie. Kwotę jednakże poznamy dopiero we wtorek.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.