twitter tryb nocny dark mode alpha aktualizacja

 

Twitter w Polsce ewidentnie przegrywa z Facebookiem, ale wiele osób uważa – zresztą słusznie – że to na tym pierwszym portalu społecznościowym kultura osobista jest wyższa, a i rozmowy prowadzone są w milszym tonie. Teraz okazuje się, że niedługo tweety będzie można łatwiej wysyłać także w nocy.

 

Niedawno informowałem Was o tym, że linki i multimedia przestaną zabierać cenne znaki z dostępnej puli wynoszącej „zaledwie” 140. Tym razem również wpis dotyczy poprawy komfortu użytkowania Twittera, ale głównie na smartfonach. Otóż w wersji Alpha aplikacji pojawił się tryb nocny. Czym on jest i co oznacza raczej nie muszę tłumaczyć. Z pewnością tę zmianę docenią nasze oczy. Co ciekawe, programiści najprawdopodobniej wykorzystają funkcję Androida, która pozwoli automatycznie zmieniać szatę graficzną na bazie naszej lokalizacji i aktualnego czasu. Ja uważam, że ciekawszym rozwiązaniem mogłoby być użycia czujnika światła, ale w tym wypadku mogą pojawić się losowe zmiany trybu.

 

Tym samym zachęcam Was do śledzenia mojego profilu na Twitterze, na którym będziecie możliwie najszybciej informowani o nowych wpisach, a także – czasami, bo czasami- ale poznacie różne ciekawostki.

 

 

źródło: AndroidAndMe

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.