xperia-e4-lounge-56364eea6452e6f895b5c6f41dcb920b-940

Sony zmieniło nieco plan wydawniczy na ten rok. Koniec linii Z, koniec z C, koniec też z M. Pozostaje zatem świeża seria Xperia X prezentująca cały przekrój – od budżetowego smartfona po flagowca. Jest jednak jeszcze jedna rodzina producenta. Oznaczona literką E. A oto jeden ze zbliżających się modeli.

 

Najnowsze przecieki pochodzące z Rosji dają nam wiedzę, jakoby Sony F3311 ukazany niedawno w GFXBench otrzymał oficjalną nazwę. Smartfon ten to po prostu Sony Xperia E5. Niestety nie możemy tutaj liczyć na żadnego potwora. Bynajmniej nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

xperia e5

 

 

Sony Xperia E5/F3311 zaoferuje 4,6-calowy ekran o rozdzielczości 720p. Jednostką napędzającą będzie stanowić MediaTek MT6735 w towarzystwie 1,5 GB RAM. Na pokładzie dostępne będzie 16 GB pamięci wewnętrznej. To na razie tyle, ile o tym smartfonie wiadomo. Pozostaje jednak kwestia targetu: specyfikacja nie rzuca na kolana, już teraz budżetowe smartfony oferują co najmniej dwa razy tyle RAM, nie mówiąc już o procesorze. Czyżby Sony szykowało jakąś ogromną okazję cenową?

 

(na powyższym zdjęciu Xperia E4)

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.