samsung galaxy s7 edge rosja moskwa budynek

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że bez marketingu nie ma szans na sprzedaż jakiegokolwiek produktu. Ciężko, aby ten sam się wybronił w skali międzynarodowej. Po prostu reklama jest niezbędna i Samsung doskonale o tym wie. Świadczy o tym chociażby jeden z moskiewskich wieżowców, który stał się największym na świecie… smartfonem.

 

Oczywiście nie w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale 80-metrowy, rosyjski budynek został przerobiony na ogromny wyświetlacz, który imituje Galaxy S7 Edge. Wystarczy wspomnieć jeszcze o 40-metrowej szerokości i tak oto mamy reklamę widoczną z 2,2 kilometrów.

 

 

Robi wrażenie, prawda? Masywna konstrukcja składająca się przede wszystkim z wyświetlaczy wykonanych w technologii LED sprawia, że wiele osób pozna flagowy model Samsunga – czy tego chce, czy też nie. Koreańczykom zależało przede wszystkim na ukazaniu zaokrąglonych krawędzi urządzenia. Szkoda, że firma nie podała rozdzielczości w jakiej prezentowany jest ten smartfon – ta liczba z pewnością również robi wrażenie.

 

Wyobrażacie sobie podobną reklamę w Polsce wykorzystującą chociażby Pałac Kultury i Nauki w Warszawie? Z drugiej strony LG mogłoby wykorzystać budynek zlokalizowany przy ulicy Złotej 44 do promocji G Flexa.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.