[Film] To się nazywa marketing! Samsung zamienił moskiewski wieżowiec w największą reklamę Galaxy S7 Edge

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
samsung galaxy s7 edge rosja moskwa budynek

Nie od dzisiaj wiadomo, że bez marketingu nie ma szans na sprzedaż jakiegokolwiek produktu. Ciężko, aby ten sam się wybronił w skali międzynarodowej. Po prostu reklama jest niezbędna i Samsung doskonale o tym wie. Świadczy o tym chociażby jeden z moskiewskich wieżowców, który stał się największym na świecie… smartfonem.

Oczywiście nie w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale 80-metrowy, rosyjski budynek został przerobiony na ogromny wyświetlacz, który imituje Galaxy S7 Edge. Wystarczy wspomnieć jeszcze o 40-metrowej szerokości i tak oto mamy reklamę widoczną z 2,2 kilometrów.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LAvV0jisjuM[/youtube]

Robi wrażenie, prawda? Masywna konstrukcja składająca się przede wszystkim z wyświetlaczy wykonanych w technologii LED sprawia, że wiele osób pozna flagowy model Samsunga – czy tego chce, czy też nie. Koreańczykom zależało przede wszystkim na ukazaniu zaokrąglonych krawędzi urządzenia. Szkoda, że firma nie podała rozdzielczości w jakiej prezentowany jest ten smartfon – ta liczba z pewnością również robi wrażenie.

Wyobrażacie sobie podobną reklamę w Polsce wykorzystującą chociażby Pałac Kultury i Nauki w Warszawie? Z drugiej strony LG mogłoby wykorzystać budynek zlokalizowany przy ulicy Złotej 44 do promocji G Flexa.

źródło: Android Police

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy