ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Spotify Premium na lato za jedyne 99 groszy!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Aplikacje
spotify

Muzyka! Kto dziś wyobraża sobie bez niej życie? Towarzyszy nam w drodze do szkoły bądź pracy. Umila nam czas podczas joggingu czy ćwiczeń na siłowni. Po ciężkim tygodniu przenosi nas w weekendowe dni szaleństwa i całonocne tańce. Dlatego tej promocji nie możecie przegapić. Bo zapłacicie mniej niż złotówkę!

Spotify po raz kolejny startuje z promocją konta premium. Za jedyne 99 groszy dostajemy 3 miesiące abonamentu. A to oznacza, że słuchamy muzyki bez reklam, w wysokiej jakości, z dowolną ilością przełączania jak i odtwarzania jednego utworu! Również pojawia się możliwość pobrania ulubionych kawałków i słuchania ich bez połączenia z Internetem. Oszczędzamy zatem dodatkowo nasz transfer danych.

Warto również dodać, że Spotify uruchomiło jakiś czas temu usługę Running, która dobierze odpowiednią muzykę do naszego tempa w trakcie treningu. Zważywszy, że za oknem już lato jest to kolejny mocny argument, by dać się ponieść szału zakupów.

Promocja Spotify 3 miesiące Premium za 99 groszy obowiązuje do końca przyszłego miesiąca, czyli do 30 czerwca. Przeznaczona jest dla nowych użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z konta Premium. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie bez strachu, że po 3-miesięcznym okresie zapłacimy 19,99 złotych. Ale być może wciągniecie się na dobre!

 

KLIKNIJ TUTAJ, BY PRZEJŚĆ DO PROMOCJI

Sprawdź najnowsze wpisy