Spotify Premium na lato za jedyne 99 groszy!

Aplikacje

spotify

Muzyka! Kto dziś wyobraża sobie bez niej życie? Towarzyszy nam w drodze do szkoły bądź pracy. Umila nam czas podczas joggingu czy ćwiczeń na siłowni. Po ciężkim tygodniu przenosi nas w weekendowe dni szaleństwa i całonocne tańce. Dlatego tej promocji nie możecie przegapić. Bo zapłacicie mniej niż złotówkę!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Spotify po raz kolejny startuje z promocją konta premium. Za jedyne 99 groszy dostajemy 3 miesiące abonamentu. A to oznacza, że słuchamy muzyki bez reklam, w wysokiej jakości, z dowolną ilością przełączania jak i odtwarzania jednego utworu! Również pojawia się możliwość pobrania ulubionych kawałków i słuchania ich bez połączenia z Internetem. Oszczędzamy zatem dodatkowo nasz transfer danych.

 

Warto również dodać, że Spotify uruchomiło jakiś czas temu usługę Running, która dobierze odpowiednią muzykę do naszego tempa w trakcie treningu. Zważywszy, że za oknem już lato jest to kolejny mocny argument, by dać się ponieść szału zakupów.

 

Promocja Spotify 3 miesiące Premium za 99 groszy obowiązuje do końca przyszłego miesiąca, czyli do 30 czerwca. Przeznaczona jest dla nowych użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z konta Premium. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie bez strachu, że po 3-miesięcznym okresie zapłacimy 19,99 złotych. Ale być może wciągniecie się na dobre!

 

 

KLIKNIJ TUTAJ, BY PRZEJŚĆ DO PROMOCJI


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x