[Film] Piękno animacji Androida N w zwolnionym tempie – szczegóły również są ważne

Łukasz Pająk Newsy 2016-05-22

android-n-update-hero-1200-80

 

Android N dostępny jest już w swoim trzecim wydaniu dla deweloperów i z każdym dniem zbliża się jego oficjalna premiera dla wszystkich producentów, a więc pośrednio też dla nas. Jednak już dzisiaj można przyjrzeć się temu, co oferuje nadchodzący, mobilny system od Google.

 

Nie raz przedstawialiśmy Wam wszelkie nowości, które pojawią się w najnowszym wydaniu Androida, ale teraz pewien YouTuber postanowił przybliżyć coś, na co na co dzień nie zwracamy uwagi, a więc animacje. To one sprawiają, że system wydaje się szybki maskując wszelkie procesy ładowania i obliczania odpowiednich funkcji. W takim razie przyjrzyjmy się jak wszelkie przejścia wyglądają w Androidzie N i to w zwolnionym tempie:

 

 

Jakby nie patrzeć, takie detale są podstawą udanego systemu i Google stosunkowo niedawno to zrozumiało pozbywając się ostatnich pozostałości z Gingerbreada jak i starszych wydań Androida.

 

Oczywiście, jak wspomniałem, to tylko szczegóły, które możecie znać równie dobrze z Marshmallow jak i z Lollipopa, gdyż mają one ogromny związek z Material Design. Google wciąż pracuje nad ważniejszymi funkcjami, ale czy animacje z „czystego” Androida bije któryś z producentów?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x