Britney Spears

 
Ostatnimi czasy wielu celebrytów i sławnych postaci zapragnęło mieć swoje aplikacje. I tak np. Kim Kardashian możemy się „pobawić” w KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD, Katy Perry ma swoje Katy Perry Pop. Zadziwiające jest, że ta pierwsza ma średnią ocen 4,3! Obydwie aplikacje zostały przygotowane przez firmę Glu „we współpracy” ze wspomnianymi gwiazdami. Teraz przyszedł czas na kolejną…trochę przebrzmiałą.
 
Chyba każdy zna Britney Spears, więc tej postaci przypominać specjalnie nie muszę. Po roku czasu współpracy Glu z „księżniczką popu” wyszła gra. Nazywa się BRITNEY SPEARS: AMERICAN DREAM i ma średnią ocen na poziomie aż 4,7! Co ciekawe jest ona darmowa. W tytule znajdą się takie utwory jak „Oops!..I Did It Again”, „Toxic” czy „Piece Of Me”. Pozycja ta jest więc stworzona dla fanów artystki, ale nie tylko. Użytkownicy bawiący się w dwie wyżej wymienione przeze mnie gry, będą się tu czuli również jak ryby w wodzie.
 


 
Warto dodać, że to nie koniec tego typu aplikacji. Firma Glu już przygotowuje tytuły z Gordonem Ramsayem, Taylor Swift czy Nicki Minaj w roli głównej. Ta druga pewnie znajdzie rzeszę odbiorców.
 
źródło: the verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.