To już plaga! Kolejna celebrytka ma swoją grę…która zbiera świetne opinie!

Adam Lulek Adam Lulek Aplikacje
Britney Spears

 
Ostatnimi czasy wielu celebrytów i sławnych postaci zapragnęło mieć swoje aplikacje. I tak np. Kim Kardashian możemy się „pobawić” w KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD, Katy Perry ma swoje Katy Perry Pop. Zadziwiające jest, że ta pierwsza ma średnią ocen 4,3! Obydwie aplikacje zostały przygotowane przez firmę Glu „we współpracy” ze wspomnianymi gwiazdami. Teraz przyszedł czas na kolejną…trochę przebrzmiałą.
 
Chyba każdy zna Britney Spears, więc tej postaci przypominać specjalnie nie muszę. Po roku czasu współpracy Glu z „księżniczką popu” wyszła gra. Nazywa się BRITNEY SPEARS: AMERICAN DREAM i ma średnią ocen na poziomie aż 4,7! Co ciekawe jest ona darmowa. W tytule znajdą się takie utwory jak „Oops!..I Did It Again”, „Toxic” czy „Piece Of Me”. Pozycja ta jest więc stworzona dla fanów artystki, ale nie tylko. Użytkownicy bawiący się w dwie wyżej wymienione przeze mnie gry, będą się tu czuli również jak ryby w wodzie.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_1t0tsA3NQc[/youtube]
 
Warto dodać, że to nie koniec tego typu aplikacji. Firma Glu już przygotowuje tytuły z Gordonem Ramsayem, Taylor Swift czy Nicki Minaj w roli głównej. Ta druga pewnie znajdzie rzeszę odbiorców.
 
źródło: the verge

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy