Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło parę dób. Tym razem w przecenie znajdziecie kilka gier. Średnia ocen jest dla każdej z nich dość wysoka. Zresztą zobaczcie je sami poniżej:

     
  • Amber Route – za darmo! Amber Route to wyprawa do krainy słowiańskich wierzeń, potworów i magii. W tej pełnej niespodzianek grze wyruszysz w niebezpieczną podróż prowadząc swoją karawanę przez coraz to nowe tereny. Droga, którą przyjdzie ci pokonać, jest jednak zdradziecka. Na każdym kroku będą cię prześladować pułapki, złowrogie stwory i pradawna magia. Aby wygrać dokładnie planuj swoje ruchy, chroń bursztyny, zdobywaj dodatkową obstawę i staraj się jak najszybciej dotrzeć do celu podróży.
  • TMNT: ROOFTOP RUN – 4,69 zł. Tytuł ten był numerem 1 w 80 krajach. Wciel się w Żółwie Ninja i pokonaj wrogów.
  • Garfield’s Escape Premium – 20 groszy! Najpopularniejszy kot na świecie teraz do pobrania w niesamowitej cenie! Zmierz się na 15 poziomach, w czterech różnych częściach domu Garfielda, w tej wspaniałej grze akcji. Skacz, biegnij, ślizgaj się, łap się żyrandoli!
  • The School : White Day – 17,99 zł. Bardzo wysoko oceniana gra przygodowa. Doświadcz nowych przygód i przeraź się będąc zamknięty w szkole po godzinach. W budynku jest wiele tajemnic, duchów i innych dziwnych miejsc. W tej grze nie znajdziesz broni, jeśli dopadnie Cię coś strasznego – musisz uciekać!
  •  

Oczywiście czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: google play, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.