BlackBerry Hamburg to średniak z Androidem, który zdobędzie serca klientów?

Newsy

BlackBerry Hamburg

 
BlackBerry to firma, która nie zważając na postęp technologiczny i zmieniające się trendy w urządzeniach mobilnych, szła w zaparte drogą konserwatywną. Dopiero fatalne wyniki finansowe i ryzyko bankructwa skierowały spółkę na właściwe tory. Pierwszą tego oznaką jest smartfon BlackBerry Priv z Androidem. Firma zapowiedziała także, iż wyda kolejne urządzenia z zielonym robotem na pokładzie i wygląda na to, że dotrzyma obietnicy.
 
Ostatnio wyciekły rendery tych urządzeń. Teraz mamy dla Was specyfikację jednego z nich. Chodzi o BlackBerry Hamburg, którego zdjęcie widoczne jest w grafice. W Internecie pojawiły się dane z testu GFXBench. W smartfonie znajdziemy prawdopodobnie:
 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • 5,2-calowy ekran full HD
  • procesor Snapdragon 615
  • 3 GB RAM
  • 16 GB pamięci wewnętrznej
  • aparaty: 12 MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu
  • system operacyjny Android 6.0.1

 
Dodajmy, że numer kodowy urządzenia to STH100-x. Póki co nie znamy daty premiery, ani możliwej ceny smartfonu. Przyznam, że design mi się bardzo podoba, ale chętnie też poznam parametry drugiego telefonu o nazwie BlackBerry Rome, o którym na razie niewiele wiemy.
 
źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x