S Note z nowymi funkcjami wystartuje razem z Galaxy Note 6?

Aplikacje

S Note

 
Zaledwie przedwczoraj pisałem o tym, że Samsung udostępnił w Google Play program S Note. Do tej pory charakteryzował on się tym, że jego specjalne funkcje można było wykorzystać w linii Galaxy Note. Wszelkiego rodzaju notatki oraz rysunki najlepiej się sporządzało przy pomocy rysika. Sam gdy byłem posiadaczem Note’a 4 często korzystałem z tej aplikacji, ponieważ spełniała ona swoje zadanie. Szerzej o S Note możecie przeczytać TUTAJ.
 
Wygląda na to, że Samsung zamierza zainwestować w aplikację i ją rozwinąć. W końcu czymś musi zaskoczyć fanów czekających na nowego Note’a, który zostanie prawdopodobnie zaprezentowany już latem tego roku. Już wersja piąta tego smartfona wprowadziła kilka możliwości programu, jak chociażby używanie rysika, gdy ekran jest zablokowany. Po aktualizacji zostanie ona wzbogacona o możliwość dodawania większej ilości notatek.
 
Ponadto S Note zostanie wsparte zabezpieczeniem skanera linii papilarnych, tak aby nasze informacje były bezpieczne. Co więcej, pojawi się opcja importowania notatek z innych aplikacji. Dodatkowo znajdziemy też kosz, z którego będziemy mogli wydobyć wyrzucone wcześniej „śmieci”. Prawdopodobnie większość z nowych funkcji dostępnych będzie teź w osobnej aplikacji, jaka pojawiła się kilka dni temu w Google Play.
 
źródło: sammobile

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x