Samsung także nie zamierza czekać z Androidem N – nawet dwuletnie modele mają zostać zaktualizowane do końca roku

Newsy

Samsung Galaxy S7-6889

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

HTC podczas zamieszania związanego z Google I/O postanowiło nie czekać i od razu zapowiedziało które modele otrzymają Androida N. Jednak nie jest ich wiele, a też nie poznaliśmy nawet przybliżonych terminów. Tylko Tajwańczykom naprawdę zależy na aktualizacjach swoich modeli, a co może powiedzieć taki Samsung?

 

Już trzecie wydanie Androida N jest dostępne dla Nexusów, a Koreańczycy w niektórych regionach wciąż zwlekają z aktualizacjami swoich najważniejszych urządzeń. Jednak, jak podaje SamMobile, w tym roku Samsung może się w tej kwestii poprawić. W przypadku Marshmallw, dopiero w grudniu rozpoczęły się testy tego oprogramowania na nielicznych modelach, w niektórych krajach. W tym roku Android N ma do końca roku zawitać na takich urządzeniach jak:  Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge i Galaxy Note 5. Oczywiście próżno spodziewać się, że we wszystkich krajach uda się wprowadzić tę aktualizację. Pojawia się jednak pytanie co z Note 6? Póki co nie wiadomo z jakim systemem zostanie zaprezentowany ten smartfon, ale jeśli z Marshmallow to również i ten model dołączy do powyższej listy.

 

Jednak należy pamiętać, że to nie są oficjalne informacje od Samsunga, a SamMobile podaje jako źródło swoje zaufane „kontakty”. Mimo wszystko ten portal rzadko się myli toteż użytkownicy powyższych modeli mogą już odliczać dni i godziny do aktualizacji o nazwie Android N.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x