Samsung Galaxy S7-6889

 

HTC podczas zamieszania związanego z Google I/O postanowiło nie czekać i od razu zapowiedziało które modele otrzymają Androida N. Jednak nie jest ich wiele, a też nie poznaliśmy nawet przybliżonych terminów. Tylko Tajwańczykom naprawdę zależy na aktualizacjach swoich modeli, a co może powiedzieć taki Samsung?

 

Już trzecie wydanie Androida N jest dostępne dla Nexusów, a Koreańczycy w niektórych regionach wciąż zwlekają z aktualizacjami swoich najważniejszych urządzeń. Jednak, jak podaje SamMobile, w tym roku Samsung może się w tej kwestii poprawić. W przypadku Marshmallw, dopiero w grudniu rozpoczęły się testy tego oprogramowania na nielicznych modelach, w niektórych krajach. W tym roku Android N ma do końca roku zawitać na takich urządzeniach jak:  Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge i Galaxy Note 5. Oczywiście próżno spodziewać się, że we wszystkich krajach uda się wprowadzić tę aktualizację. Pojawia się jednak pytanie co z Note 6? Póki co nie wiadomo z jakim systemem zostanie zaprezentowany ten smartfon, ale jeśli z Marshmallow to również i ten model dołączy do powyższej listy.

 

Jednak należy pamiętać, że to nie są oficjalne informacje od Samsunga, a SamMobile podaje jako źródło swoje zaufane „kontakty”. Mimo wszystko ten portal rzadko się myli toteż użytkownicy powyższych modeli mogą już odliczać dni i godziny do aktualizacji o nazwie Android N.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.