[Pobierz] Kolejne tapety z najnowszego wydania Androida N – zapomnijcie o Material Design

Newsy

android n developer preview 3 tapeta

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W zeszłym roku po wielkim wydarzeniu jakim jest Google I/O, najważniejszą dla nas informacją było pojawienie się Androida M. W tym roku Amerykanie postąpili nieco inaczej i tak oto na tegorocznej konferencji to już trzecia odsłona Androida N została ujawniona, a razem z nią nowe tapety.

 

Co więcej zostało przedstawione podczas Google I/O dowiecie się z mojego porannego wpisu na ten temat. Również pojawiła się tam wzmianka o ulepszeniach wprowadzonych w trzecim, deweloperskim wydaniu Androida N, na które składają się przede wszystkim wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości oraz zdecydowane poprawy związane z optymalizacją oprogramowania. Jednak doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że lubicie także zmieniać tapety, więc być może właśnie te z Androida N Developer Preview 3 Was zainteresują? W pełnej rozdzielczości (2880×2560) znajdziecie je na następującej stronie: Klik!

 

Co ciekawe, tym razem Google postanowiło nie skupiać się na Material Design, a na ogólnie rozumianej naturze. Tym samym przeciwnicy nurtu Amerykanów – jeśli chodzi o wygląd – również mogą być zainteresowani nowymi tapetami.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x