ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC wykorzystuje sytuację i przedstawia smartfony, które otrzymają Androida N

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc android n one m9 a9 10 aktualizacja

Wczorajsza konferencja Google I/O przedstawiła wiele nowości, które niedługo będziecie mogli poznać w jednym tekście, ale jak się okazuje to również świetna okazja dla innych producentów, którzy nie brali udziału w samym wydarzeniu. Tak też zrobili Tajwańczycy, którzy ogłosili listę smartfonów z pewną aktualizacją do Androida N.

Mimo że jeszcze nie poznaliśmy nazwy nowego systemu to i tak to nie przeszkodziło HTC, aby zapewnić konsumentów, że właśnie ta firma już myśli o aktualizacjach obecnie sprzedawanych smartfonów. Tak oto siłą rzeczy Androida N otrzyma obecny, flagowy model 10, a także jego poprzednik One M9. Ostatnim urządzeniem na liście jest One A9, z którym HTC wciąż wiąże duże nadzieje, gdyż – jak dobrze pamiętamy – firma zapewniała, że będzie to smartfon  błyskawicznymi aktualizacjami. Oczywiście wciąż nie wiemy kiedy powyższe modele otrzymają Androida N, ale patrząc na zaangażowanie firmy w związku z wydaniem Marshmallow to można być dobrej myśli.

Zapewne nikogo nie zaskoczył wybór przez HTC powyższych reprezentantów. Ciekawe czy podobny los czeka serię Desire, która również powinna liczyć się dla Tajwańczyków. Użytkownicy One M8 najprawdopodobniej nie mają już co liczyć na Androida N.

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy