Assassins-Creed-Identity-1-840x472

Assassin’s Creed to niewątpliwie jedna z najbardziej zapadających w pamięci gier ostatnich lat. Być może najświeższe częsci nie zdobywają takiego uznania, jak poprzednicy, jednakże pamiętajmy, że będziemy mówić teraz o wersji na Androida. A ta prezentuje się naprawdę dobrze. I jest już dostępna do pobrania! Co nas czeka?

 

O Assaassin’s Creed Identity słyszeliśmy już kilka miesięcy temu. Wtedy jednak data premiery nie była dokładnie określona, a to właśnie dzisiaj produkcja pojawiła się w Sklepie Play i można ją już pobierać. Została wyceniona na 26,99 złotych, co nie jest kwotą małą, jeśli chodzi o gry mobilne. Jednakże wielkość tego tytułu jest z pewnością adekwatna do kwoty, jaką należy zapłacić, a sama rozgrywka może przynieść nam godziny świetnej zabawy.

 

 

Do szerszego opisu Assassin’s Creed Identity odsyłam Was do mojego wpisu popełnionego przed paroma miesiącami. Teraz pozostaje mi życzyć cichych kroków, widowiskowych skoków i powodzenia w realizacji skrytobójczych zleceń!

 

POBIERZ Assassin’s Creed Identity

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.