Assassins-Creed-Identity-1-840x472

Assassin’s Creed to niewątpliwie jedna z najbardziej zapadających w pamięci gier ostatnich lat. Być może najświeższe częsci nie zdobywają takiego uznania, jak poprzednicy, jednakże pamiętajmy, że będziemy mówić teraz o wersji na Androida. A ta prezentuje się naprawdę dobrze. I jest już dostępna do pobrania! Co nas czeka?

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

O Assaassin’s Creed Identity słyszeliśmy już kilka miesięcy temu. Wtedy jednak data premiery nie była dokładnie określona, a to właśnie dzisiaj produkcja pojawiła się w Sklepie Play i można ją już pobierać. Została wyceniona na 26,99 złotych, co nie jest kwotą małą, jeśli chodzi o gry mobilne. Jednakże wielkość tego tytułu jest z pewnością adekwatna do kwoty, jaką należy zapłacić, a sama rozgrywka może przynieść nam godziny świetnej zabawy.

 

 

Do szerszego opisu Assassin’s Creed Identity odsyłam Was do mojego wpisu popełnionego przed paroma miesiącami. Teraz pozostaje mi życzyć cichych kroków, widowiskowych skoków i powodzenia w realizacji skrytobójczych zleceń!

 

POBIERZ Assassin’s Creed Identity
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.