Bardzo popularna aplikacja Samsunga teraz dostępna w Google Play!

mm Adam Lulek Aplikacje 2016-05-18

S Note

 
Samsung coraz śmielej sobie poczyna w sklepie Google Play. Aplikacje, które były preinstalowane wraz z TouchWizem coraz częściej są „eksportowane” jako osobne programy do sklepu Google. Tak się na przykład stało z odtwarzaczem muzyki. Przypomnę, że Samsung Music dostępne jest w wersji beta za darmo do pobrania TUTAJ. Ponadto ostatnio firma wprowadziła alternatywną wersją swojego launchera o nazwie Good Lock do ściągnięcia. Szerzej pisaliśmy o nim TUTAJTo nie koniec nowości jakie możemy pobrać za darmo od spółki.
 
Teraz przyszedł czas na S Note! Program ten jest preinstalowany na urządzeniach z serii Galaxy Note. Do jego obsługi przydaje się rysik. Gdy posiadałem Note’a 4 często jej używałem do robienia notatek czy nawet rysunków. No właśnie – ale czy aplikacja nie traci na funkcjonalności bez rysika? Nie miałem możliwości sprawdzić, ale chętnie się o tym przekonam. Jest bowiem ona już dostępna w Google Play, dla wszystkich użytkowników Samsungów. Możecie ją pobrać TUTAJ.
 
Co więcej, niektórzy korzystający ze smartfonów innych producentów, też podobno mogli zainstalować S Note. Nie wiadomo czy Samsung zapomniał ograniczyć dostęp tylko dla swoich urządzeń, czy zamierza rozszerzyć możliwość pobrania na inne telefony.
 
źródło: Google Play, phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x