samsung galaxy s7 active desert camo kamuflaz plaza pustynia

 

O Samsungu Galaxy S7 Active nasi stali Czytelnicy zapewne wiedzą już wszystko, ale nie do końca znane są jeszcze wszystkie niuanse dotyczące chociażby wyglądu tego urządzenia. W tej kwestii, jeszcze przedpremierowo, możemy przedstawić Wam powyższy model w nowym kamuflażu, z którego żartuje sam Evan Blass.

 

Dopisek Active dla Samsunga i jego flagowej serii zawsze związany był z czymś o zwiększonej odporności, co siłą rzeczy może kojarzyć się z urządzeniami do zadań specjalnych, a te z kolei nasuwają na myśl wojsko. Łącząc to z designem widzimy różnego rodzaju kamuflaże i ogólnie styl „moro”. W takim też ubiorze widzieliśmy wcześniej Galaxy S7 Active, a teraz?

 


 

Desert camo, czyli po prostu kamuflaż pustynny, który równie dobrze sprawdzi się na plaży. Co ciekawe, niektórzy doszukują się, że tylna powierzchnia została wykonana z tkanego materiału. Czy to prawda? Okaże się po premierze, ale jest to po prostu złota odmiana Galaxy S7 Active.

 

Jednak powyższy żart Evana Blassa sprawia, że możemy pokusić się o dalsze pomysły. W jakim kamuflażu moglibyśmy jeszcze zobaczyć odporną wersję flagowego modelu Samsunga dla AT&T?

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.