Spekulacyjny okres premiery Pokemon Go i start beta testów w…

1 minuta czytania
Komentarze
Pokemon Go

 
O idei Pokemon Go chyba już nie muszę wspominać, ponieważ od jakiegoś czasu regularnie Was o tej grze informuję. Na przykład ostatnio zamieściłem 2 filmy prezentujące gameplay. Jeden trwał 9 minut, drugi kilkadziesiąt sekund. Na tym krótszym widać było w jaki sposób nasze stworki ewoluują. Na tym dłuższym z kolei mogliśmy zobaczyć znowu mapę, a także proces łapania pokemonów. Po raz pierwszy mieliśmy również okazję przyjrzeć się, jak będzie wyglądała walka! Cała gra wygląda niesamowicie! Poprzednie wideo możecie zobaczyć TUTAJ.
 
W ostatnim poście pisałem także, że aktualnie w beta testach biorą udział Australijczycy oraz Nowozelandczycy. Teraz firma The Pokemon Company ogłosiła, że dołączą do nich obywatele USA! Oczywiście w testach mogą brać udział tylko nieliczni, którzy zostaną wybrani spośród zgłoszeń.
 
Ponadto spekuluje się, że po Stanach Zjednoczonych przyjdzie czas na Europę. Zatem możliwa data premiery gry to okres między lipcem a wrześniem 2016. No cóż, miejmy nadzieję, że tak będzie, gdyż milej je łapać w okresie letnim aniżeli jesienno-zimowym.
 
źródło: androidpolice, własne

Motyw