ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Evan Blass zdradza szczegóły OnePlus 3 i pokazuje jego render, a ja wciąż nie chcę w to wierzyć

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
oneplus 3 evan blass evleaks render

Darzę dużym szacunkiem OnePlus za ich smartfony i ogólne podejście do klienta, otwarcie na ich uwagi z realizowaniem ich w rzeczywistości. Jednak jako posiadacz obecnego flagowego modelu tej firmy zastanawiam się czy jego następca ma szansę zawitać do mojej kieszeni.

Od pewnego czasu po Sieci krążą różne zdjęcia przedstawiające OnePlus 3. Wiele osób, w tym także niektórzy z Was, mówili wprost, że to „fake”. Jednak tweet Evana Blass przełamuje wszelkie wątpliwości:


 

Tak, OnePlus idzie w stronę designu HTC i rezygnuje ze swojego „piaskowca”, który wiele recenzentów, w tym ja, chwaliło. Jednak są też dobre zmiany w postaci wyświetlacza, który w moim smartfonie jest po prostu kiepski. Pojawienie się ekranu wykonanego w technologii AMOLED ma szansę to odmienić. Sama informacja o akumulatorze to również potwierdzenie wcześniejszych doniesień i w tej kwestii raczej niewiele się zmieni.

Jednak czy to dobrze, że OnePlus zaczyna wzorować się na HTC, Apple, a także być może Samsungu? Mi to tak naprawdę średnio odpowiada, ale jestem ciekawy, co Wy możecie powiedzieć o takiej zmianie? OnePlus 2 nie jest najpiękniejszym smartfonem na świecie, ale był w miarę oryginalny, a co sądzicie o OnePlus 3?

Sprawdź najnowsze wpisy