Co będzie dalej? Xiaomi Redmi Note 3 bije wszelkie rekordy sprzedaży

Newsy

redmi note 3 sales

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Da się? Da się. Kilka miesięcy temu gdybaliśmy, czy Xiaomi Redmi Note 3 zdoła powtórzyć sukces poprzednika. Teraz już złudzeń brak – sukces jest, i to ogromny. O imponujących liczbach poinformował sam Hugo Barra za pośrednictwem Facebooka.

 

Z raportu Xiaomi wynika, że w ciągu 60 dni od wprowadzenia Xiaomi Redmi Note 3 w Indiach, producent zdołał sprzedać 600 tysięcy urządzeń! Jest to najlepszy wynik w historii firmy – przez samego Hugo Barre określany jako „największy dotychczasowy rekord”. Z pewnością na ten świetny wynik największy wpływ miała cena Xiaomi Redmi Note 3. W Indiach za wersję z 16 GB pamięci wewnętrznej zapłacić trzeba jedynie… 148 dolarów. Wariant z 32 GB pamięci wewnętrznej to wydatek rzędu 178 dolarów.

 

 

Co ciekawe, Redmi Note 3 trafił w ostatnim czasie do otwartej sprzedaży w Indiach… i został wyprzedany w ciągu kilku minut. Widzicie więc, jak ogromnym zainteresowaniem cieszy się ten smartfon.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x