Możecie już zamawiać tego potwora. ZUK Z2 Pro ze Snapdragonem 820 i 6 GB RAM dostępny w przedsprzedaży – w świetnej cenie

Newsy

ridble-zuk-z2-pro-ufficiale-feat

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Od prezentacji Lenovo ZUK Z2 Pro minął miesiąc, a informacji o jego dostępności próżno było szukać. Lenovo widocznie wyciągnęło wnioski, i nie zamierza wystawiać cierpliwości swoich fanów na kolejną próbę. Najnowszy flagowiec submarki ZUK trafił bowiem do przedsprzedaży – i to w najmocniejszej konfiguracji.

 

Za smartfon przyjdzie nam zapłacić 415 dolarów, co w przeliczeniu daje 1600zł. Za tę kwotę otrzymamy jednak bardzo wydajne urządzenie. ZUK Z2 Pro wyposażony został w procesor Snapdragon 820, aż 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Dostępny w przedsprzedaży jest jedynie wariant ceramiczny w kolorze białym.

 

zuk ze pro 2

 

Słabszy wariant urządzenia, z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej dostępny będzie na terenie Chin 31 maja. Zarówno najmocniejsza, jak i wyżej wspomniana wersja, pojawiła się już w najpopularniejszych zagranicznych sklepach internetowych. Fani stron takich jak Aliexpress, Everbuying czy np. Gearbest, powinni jak najszybciej na nie zajrzeć. Trzeba jednak pamiętać, że na przytoczonych przed chwilą stronach ceny mogą być trochę wyższe.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x