Poznajcie Google Spaces, czyli nowy sposób na tematyczne rozmowy grupowe, które stworzysz jednym kliknięciem

Łukasz Pająk Newsy 2016-05-16

google spaces oficjalnie facebook twitter

 

Google+ nie wypaliło. Mimo że znajdziemy na tym portalu społecznościowym wiele grup, które niosą za sobą ogromną wiedzę, ale najczęściej ukierunkowaną w technologię. Jednak Google ma nowy pomysł na gromadzenie społeczności – poznajcie Spaces, nowy portal, który w łatwy sposób ma umożliwić rozmowy tematyczne.

 

Uważasz, że chciałbyś na dany temat porozmawiać szerzej? Możemy mówić ogólnie o Androidzie albo chociaż o samym wyglądzie poszczególnych ikonek. Co użytkownikowi najdzie na myśl, może założyć daną grupę tematyczną. Tak ogólnie ma prezentować się Spaces, które oficjalnie ma wystartować na całym świecie na dniach. Zasada oczywiście bardzo przypomina grupy na Facebooku toteż czy Google ma szansę na sukces? Na głównej stronie możemy znaleźć wiele zalet wymienianych przez Amerykanów. Tym samym nie zabraknie integracji z różnego rodzaju multimediami, tagami i innymi niezbędnymi elementami, bez których dzisiaj trudno się obejść lub cokolwiek znaleźć czy też się podzielić.

 

Według mnie Google Spaces przypomina połączenie Facebooka i Twittera, ale jak ostatecznie zostanie nowy portal przyjęty przez społeczeństwo? Okaże się już niedługo, gdy oficjalnie wystartuje ten projekt, a razem z nim aplikacje na Androida i iOS.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x