CgcF3GCWEAA_VNn

Moto G jest jednym z najpopularniejszych modeli producenta. Wprowadzenie tego smartfonu na rynek było wyznaczeniem nowych trendów w stosunku jakości do ceny. Poza tym firma Motorola odrodziła się w wielkim stylu. Kolejne odsłony Moto G były delikatnie przyćmione przez Moto X. Jest jednak szansa, że teraz nie będzie tak łatwo.

 

Jak donosi Evan Blass, jeden z najbardziej znanych leaksterów Lenovo planuje wprowadzić dwie wersje Moto G. Standardową oraz Plus. Różnicą na pierwszy rzut oka jest fizyczny klawisz, którego w mniejszej – a zatem podstawowej wersji – próżno szukać. Niestety nie znamy dokładniejszych danych przedstawiających w jaki sposób wielkość zostałaby rozłożona oraz z jaką różnicą.

 

moto g

 

Nie ma się co dziwić producentowi. Już teraz niemalże każdy oferuje do wyboru różne rozmiary jednego modelu bądź drogą wersję zastępuje propozycją Lite. Pozostaje jednak zadać pytanie Wam, konsumentom tych urządzeń: czy taka praktyka daje Wam lepszy wybór, czy powoduje znużenie w przebieraniu między tymi samymi urządzeniami?

 

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.