OnePlus 3 1

 
OnePlus Two, reklamowany był jako „pogromca flagowców z 2016 roku”. Podobnie jak jego pierwsza wersja OnePlus One dostępny był w sprzedaży po uprzednim wykorzystaniu zaproszenia, co wielu klientom się bardzo nie podobało, gdyż musieli czekać w kolejce na upragniony telefon. No dobrze, skoro wersja 2, jest pogromcą smartfonów z tego roku, to na logikę powinna też być lepsza niż nadchodzący OnePlus 3…
 
OnePlus 3
 
Od kilku dni pojawia się coraz więcej informacji na temat kolejnego flagowca z serii. Teraz mamy dla Was rendery telefonu, które prezentują się znacznie lepiej, niż poprzednie zdjęcia. Zostały one umieszczone na stronie poświęconej grom. Prezentują one rzekomo OnePlus 3, który tutaj wydaje się być podobny nieco do smartfonów z serii Xperia. Na bocznej ramce widoczny jest przycisk do obsługi aparatu.
 
OnePlus 3 2
 
Przypomnijmy, że prawdopodobna specyfikacja urządzenia to 5,5-calowy ekran Super AMOLED, procesor Snapdragon 820 i 4/6 GB RAM. Ponadto pojawi się również wersja z 128 GB ROM. Dodatkowo zobaczymy aparaty 16 MPx z tyłu z możliwością nagrywania wideo 4K oraz 8 MPx z przodu.
 
Możliwa data oficjalnego pokazu OnePlus 3 to 28 maja, a start sprzedaży planowany jest na początek czerwca.
 
źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.