latarka smartfon porownanie zestawienie test

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Lampy ksenonowe już dawno zostały wyparte przez diody, które teraz znajdziemy w niemalże każdym smartfonie. Jednak nie są one sobie równe toteż na YouTubie pojawił się film, który przedstawia porównanie 15 popularnych modeli. Pamiętajmy, że te same diody wykorzystujemy jako latarki i w tym wypadku ich moc ma ogromne znaczenie.

 

Mimo wszystko nie mamy do czynienia z profesjonalnym testem, dokładnymi pomiarami, a subiektywnymi odczuciami zarejestrowanymi przez „zwykłą” kamerę. Tym samym przyjrzyjmy się długiemu porównaniu smartfonowych latarek:

 

 

Jak już wspomniałem, mamy do czynienia z subiektywnym testem i tak oto do czynienia mamy z takimi modelami jak: Samsung Galaxy S7 Edge, LG G5, HTC 10, Nexus 5X, Apple iPhone SE,Apple iPhone 6, Apple iPhone 5S, Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z5 Premium, Sony Xperia Z5 Compact, Sony Xperia M5, Sony Xperia C5 Ultra, Sony Xperia Z3+, Sony Xperia Z3v i Sony Xperia Z3 Compact. Teraz samemu musimy wybrać zwycięzcę.

 

Moimi typami są dwa, tegoroczne flagowe modele od Samsunga i LG, ale również zeszłoroczny Nexus 5X nieźle się spisał. Jednak jak to wypada w Waszej opinii?

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.