WhatsApp z funkcją wideorozmów!

Aplikacje

WhatsApp-1

Korzystacie z WhatsApp? Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych dróg komunikacji ze znajomymi nie tylko w kraju, ale zwłaszcza poza jego granicami. Liczba użytkowników mówi sama za siebie, ostatnio nawet informowałem Was o powstaniu aplikacji na Windows oraz Mac. Tym razem pozostaniemy w świecie mobilnym, powiększonym jednak o kolejną przydatną funkcję!

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

W najnowszej wersji beta aplikacji na Androida pojawiła się nowa forma dzwonienia – połączenie wideo. Niestety opcja ta nie jest jeszcze dostępna, ale to jasno sugeruje, że twórcy WhatsAppa pracują nad funkcją wideorozmów. Jeśli zostaną one wprowadzone, aplikacja ma szansę na zdobycie kolejnych użytkowników.

 

whatsapp wideo połączenia

 

Czas wprowadzenia połączeń wideo nie powinien zatem potrwać długo. Funkcja jest już w fazie testów, pozostała więc kwestia być może kilku tygodni, by wideorozmowy trafiły do finalnej wersji aplikacji. Będziecie korzystać?

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x