htc desire 820

Już wiele razy przedstawialiśmy Wam fragmentację Androida, a Wy wiele razy pisaliście nam, że Android Lollipop to jedyny widok na najbliższe miesiące. Sytuacja jednak powoli się zmienia. Wczoraj aktualizację dostał jeden z najpopularniejszych modeli Huawei, w dodatku reprezentant średniej półki. Dzisiaj przyszła kolej na równie udany pod względem sprzedaży u operatorów smartfon – HTC Desire 820!

 

Tak, ten smartfon lata swojej młodości ma już za sobą. Jego premiera nastąpiła w 2014 roku i wydawać by się mogło, że tajwański producent porzuci plany aktualizacji. Tak się jednak nie stało i najnowszy Android, czyli wersja 6.0.1 Marshmallow oraz najświeższa nakładka producenta, czyli HTC Sense 7.0 trafiają właśnie na pokład.

 

htc desire 820 marshmallow

 

Jak donosi GSM Arena, update ruszył, lecz nie wiadomo na jak dużym obszarze. Jeśli OTA pojawi się również w Europie w przeciągu kilku dni, a może nawet tygodni dostaniecie powiadomienie na swoim smartfonie. Możecie również sprawdzać ręcznie gotowość do aktualizacji.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.