Oppo Find 9 nadchodzi, a do pełna naładujesz go zanim zdążysz wypić poranną kawę

Newsy

oppo find 7

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Oppo to firma inna niż wszystkie. Jest chińska, ale do tanich nie należy i tym samym producent na niczym nie oszczędza. Legendarny model Find 5 był idealny dla fanów modyfikacji, także w Polsce. Jego następca w postaci Find 7 już takiej popularności nie zdobył, a tymczasem nadchodzi kolejna wersja, Find 9.

 

Czym będzie charakteryzował się najnowszy, topowy model od Oppo? Przede wszystkim będą dwie wersje, ale obie napędzane Snapdragonem 820. Słabsza odmiana zostanie połączona z 3 GB RAM, a mocniejsza z 4 GB, czyli taka już tradycja. Kolejna różnica będzie dotyczyć przedniego aparatu i pojawią się matrycę 4 MPx i 16 MPx. Do tego należy dołożyć 5,5-calowy wyświetlacz FullHD, który praktycznie nie został otoczony ramkami:

 

oppo find 9 zdjecie grafika

 

Warto jeszcze wspomnieć o samym układzie. Qualcomm obecnie nie wyrabia się z dostarczaniem Snapdragona 820, więc Oppo postanowiło w międzyczasie skorzystać z MediaTeka Helio P10. Jednak to akumulator może robić wrażenie. Nie będzie ogromny, gdyż pojemność 2550 mAh nie robi dzisiaj wrażenia, ale jego ładowanie od 0% do pełna ma trwać… 15 minut za sprawą technologii Super VOOC, którą Oppo słusznie może się chwalić.

 

Kiedy Oppo Find 9 i 9a (słabsza wersja) ujrzą światło dzienne? Póki co Chińczycy nie zapowiedzieli jeszcze żadnej konferencji toteż musimy uzbroić się w cierpliwość. Pod warunkiem, że jesteście zainteresowani tym smartfonem?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x