[Pobierz] Dialer („Telefon”) od Google dostępny nie tylko dla Nexusów!

Łukasz Pająk Aplikacje 2016-05-14

dialer google telefon

 

Każdy producent chce być swego rodzaju oryginalny i zmienia wszystko, co tylko się da w Androidzie i tak oto ładuje taką „lepiankę” na swoje urządzenia. Jednym udaje się to lepiej, innym mniej, ale na szczęście zawsze można wrócić do tego, co wymyśliło Google – tylko czy aby na pewno się da?

 

Okazuje się, że nie do końca. Wiele aplikacji od Amerykanów wymaga czystego systemu, a więc tak naprawdę działa tylko i wyłącznie na Nexusach. Jednak aktualizacja lubianego przez wielu Dialera („Telefon”) od Google do wersji 2.05 sprawiła, że współpracuje on z wieloma innymi smartfonami takimi jak chociażby: HTC 10, LG G5, Galaxy S7, OnePlus One, LG G4, Nextbit Robin, LG V10, One A9, Moto X Pure. Co ciekawe, z moim OnePlus 2 już nie współpracuje także dajcie znać w komentarzach dla potomnych czy mogą oni liczyć na to, że ich urządzenie współpracuje z tą aplikacją.

 

Co oferuje Dialer od Google? Przede wszystkim prostotę, ale także kilka inteligentnych funkcji oraz chociażby easter egga, o którym pisaliśmy w następującym wpisie: Klik!

 

Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem powyższego programu to zajrzyjcie do sklepu Play (Klik!) lub pobierzcie instalator bezpośrednio z APK Mirror: Klik!

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x