Zaktualizowany Snapchat wprowadza drobną zmianę, której brakowało od początku

Łukasz Pająk Aplikacje 2016-05-14

Snapchat-sposób-na-dialog-z-klientem

Snapchat stał się hitem nagle, pojawił się znikąd i na całym świecie od razu zgarnął ogromną popularność. Nie ma się czemu dziwić: pomysł bardzo prosty, a zarazem bardzo chwytliwy i niczym nieprzeładowana aplikacja mobilna. Dzisiaj już to nieco inaczej wygląda, ale każdy dodatkowy „smaczek” w Snapchat’cie jest warty uwagi.

Tym razem autorzy przypomnieli sobie, że podczas nagrywania maksymalnie 10-sekundowego filmu ktoś chciałby przybliżyć obraz. Tak, trochę im zeszło, ale teraz można już to zrobić w bardzo prosty sposób. Jak przytrzymujemy przycisk odpowiedzialny za kręcenie filmu to wystarczy, że przesuniecie palec do góry. Analogiczny gest w dół oddala obraz. Proste? Bardzo proste i właśnie takie ulepszenia powinny znajdować się w Snapchat’cie, czyli lekkie, które nie będą niepotrzebnie obciążały z natury prostego programu.

Oczywiście rzeczywistość jest inna i selfie „na pieska” już zostało znienawidzone przez Internautów. Tym samym do Snapchata już została przypięta odpowiednia notka, którą raczej nikt nie może i nie powinien się chwalić. Jednak czy wśród Waszych znajomych ten program jest aż tak popularny?

źródło: Android Police • Maxik

  Nie korzystałem, nie korzystam i korzystać ze Snapchat’a nie będę, ani z innych ustrojstw tego pokroju 🙂

  • Adrian Abramczyk

   Bo do tego trzeba miec znajomych

 • Adrian Misiak

  Przybliżanie filmów w snapie jest od kiedy pamiętam, żadna nowość.

  • Patryk

   Ale nie w ten sposób co teraz

  • Łukasz Pająk

   Dodaj jeszcze, że było wygodne 🙂

   • Adrian Misiak

    Korzystam z starej wersji Snapchat ponieważ Snapprefs i dla mnie normalny pinch to zoom jest wygodny 🙂x