ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zaktualizowany Snapchat wprowadza drobną zmianę, której brakowało od początku

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
Snapchat-sposób-na-dialog-z-klientem

Snapchat stał się hitem nagle, pojawił się znikąd i na całym świecie od razu zgarnął ogromną popularność. Nie ma się czemu dziwić: pomysł bardzo prosty, a zarazem bardzo chwytliwy i niczym nieprzeładowana aplikacja mobilna. Dzisiaj już to nieco inaczej wygląda, ale każdy dodatkowy „smaczek” w Snapchat’cie jest warty uwagi.

Tym razem autorzy przypomnieli sobie, że podczas nagrywania maksymalnie 10-sekundowego filmu ktoś chciałby przybliżyć obraz. Tak, trochę im zeszło, ale teraz można już to zrobić w bardzo prosty sposób. Jak przytrzymujemy przycisk odpowiedzialny za kręcenie filmu to wystarczy, że przesuniecie palec do góry. Analogiczny gest w dół oddala obraz. Proste? Bardzo proste i właśnie takie ulepszenia powinny znajdować się w Snapchat’cie, czyli lekkie, które nie będą niepotrzebnie obciążały z natury prostego programu.

Oczywiście rzeczywistość jest inna i selfie „na pieska” już zostało znienawidzone przez Internautów. Tym samym do Snapchata już została przypięta odpowiednia notka, którą raczej nikt nie może i nie powinien się chwalić. Jednak czy wśród Waszych znajomych ten program jest aż tak popularny?

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy