Zaktualizowany Snapchat wprowadza drobną zmianę, której brakowało od początku

Aplikacje

Snapchat-sposób-na-dialog-z-klientem

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Snapchat stał się hitem nagle, pojawił się znikąd i na całym świecie od razu zgarnął ogromną popularność. Nie ma się czemu dziwić: pomysł bardzo prosty, a zarazem bardzo chwytliwy i niczym nieprzeładowana aplikacja mobilna. Dzisiaj już to nieco inaczej wygląda, ale każdy dodatkowy „smaczek” w Snapchat’cie jest warty uwagi.

 

Tym razem autorzy przypomnieli sobie, że podczas nagrywania maksymalnie 10-sekundowego filmu ktoś chciałby przybliżyć obraz. Tak, trochę im zeszło, ale teraz można już to zrobić w bardzo prosty sposób. Jak przytrzymujemy przycisk odpowiedzialny za kręcenie filmu to wystarczy, że przesuniecie palec do góry. Analogiczny gest w dół oddala obraz. Proste? Bardzo proste i właśnie takie ulepszenia powinny znajdować się w Snapchat’cie, czyli lekkie, które nie będą niepotrzebnie obciążały z natury prostego programu.

 

Oczywiście rzeczywistość jest inna i selfie „na pieska” już zostało znienawidzone przez Internautów. Tym samym do Snapchata już została przypięta odpowiednia notka, którą raczej nikt nie może i nie powinien się chwalić. Jednak czy wśród Waszych znajomych ten program jest aż tak popularny?

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x