sony-is-replacing-the-xperia-z-series-with-the-xperia-x

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Podczas targów Mobile World Congress Sony zaskoczyło wszystkich prezentacją serii Xperia X. Jednak jeszcze większą niespodziankę Japończycy sprawili mówiąc, że zastąpi ona flagową rodzinę Xperia Z. Mimo wszystko to nie koniec zmian w oddziale mobilnym giganta z Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Ujawnione zdjęcia prezentacji z wewnątrz Sony mówią wprost: Japończycy stawiają wszystko na literę „X”. To już koniec innych serii i tak naprawdę powrót do – teoretycznie – dobrych czasów. W końcu Xperia X nie jest niczym nowym. Tak naprawdę od tej litery zaczęła się przygoda Sony ze smartfonami (pomijam „P”). Jednak siłą rzeczy Japończycy nie mogą z dnia na dzień zamknąć wszystkie swoje projekty toteż zmiany w firmie mają ujednolicić się do końca 2018 roku. 

 

 

Oczywiście równie dobrze może okazać się, że Sony wycofa się jeszcze z takiego zabiegu. Patrząc na różne komentarze to jedyne czego Internauci życzą Japończykom to zmiany prezesa i jego pomysłów. 

 

Zgadzacie się z tym? Czy też Xperia X ma szansę odnieść sukces pod wieloma odmianami? Może w końcu wrócą rewolucyjne czasy, o których już wspominałem i doczekamy się „Walkmana naszych czasów”.

 

 

źródło: GSMArena.com

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.