oneplus-3

OnePlus 3 to kolejna odsłona pogromcy flagowców. O urządzeniu dowiedzieliśmy się już parę interesujących informacji, takich jak specyfikacja urządzenia, data premiery czy przewidywana cena. Zobaczyliśmy również kilka zdjęć przedstawiających wygląd smartfona. Przyszła jednak pora na kolejne ujęcia, która pokazują… A zresztą zobaczcie sami i powiedzcie, że to tylko przewidzenia.

 

OnePlus 3 już niebawem pojawi się na rynku. Warto więc poznać wygląd zbliżającego się pogromcy flagowców. Muszę niestety na wstępie zaznaczyć, że o ile wcześniejsze odsłony smartfonu wyróżniały się choć trochę designem, tak przy trzeciej wersji mam wrażenie współpracy z tajwańskim producentem. Skoro obydwa urządzenia wyglądają tak samo, to co za różnica, które się zdejmie z półki?

 

 

Jak widzimy na powyższych fotografiach, OnePlus 3 posiada niemalże identyczny tył jak flagowiec HTC. Widać charakterystyczne linie na górze oraz dole pokrywy baterii, widać również wystający aparat umieszczony na środku urządzenia. Z dołu zaś, OnePlus 3 prezentuje USB typu C, wejście słuchawkowe jack 3,5 mm oraz maskownicę głośnika. Czy właśnie tak wyglądać będzie flagowiec chińskiego producenta? Istnieje szansa, że to dopiero prototyp i podczas oficjalnej zapowiedzi ujrzymy nieco inny design. Byłbym rad, gdyby tak właśnie się stało. Połączenie tyłu od HTC oraz przodu od Meizu nie jest raczej kluczem do sukcesu.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.