ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Warhammer, menedżer plików i inne tytuły tańsze w Google Play!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło kilka dni. Tym razem w przecenie znajdziecie kilka gier i aplikacji. Średnia ocen jest dla każdej z nich dość wysoka. Zresztą zobaczcie je sami poniżej:
 

  • Warhammer 40,000: Carnage – 14,77 zł. Gra fabularna osadzona w świecie Warhammer. Zagraj na nowych poziomach, interesującymi postaciami i użyj niesamowitych broni. Walcz z hordą Orków w oszałamiającej grafice.
  • Unmechanical – 13,99 zł. Łamigłówka, w której głównym bohaterem jest helikopter uwięziony w dziwnym, ale fascynującym świecie. Tytuł, w którym z pewnością musisz ruszyć głową.
  • Evo Explores – 4,99 zł. W Evo Explorers musisz wierzyć swoim oczom. Jeśli coś wygląda na prawdziwe, to takie jest! Jeśli nie widzisz problemu to dlatego, że go nie ma! Manipuluj niemożliwymi, surrealnymi strukturami, eksploruj iluzje optyczne i rozwiązuj niesamowite łamigłówki. Każdy poziom ujawni historię planety Bajt i jej mieszkańców.
  • File Explorer (Plus Add-On) – 9,51 zł. Aplikacja, która pozwoli Ci na utrzymanie porządku w swoich plikach i folderach. Średnia ocen na poziomie 4,7 mówi sama za siebie!
  • Weird Worlds – 3 zł. Gra przygodowa, która zabierze Cię do przestrzeni kosmicznej. Osadzona w jeszcze nie odwiedzonej galaktyce, gdzie wszystko może się zdarzyć. Poznaj nowe światy, kosmitów, czarne dziury oraz doświadcz śmierci gwiazd.

 
Czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: Google Play, własne

Sprawdź najnowsze wpisy