Samsung-Galaxy-C5-real-life-image-leak-31

Samsung planuje wypuścić nową serię smartfonów. To, jak łatwo się domyślić, kolejna literka alfabetu. Tym razem padło na C. Modele z tej linii zapowiadają się jednak niezwykle interesująco, a poznane dzisiaj ceny zaskakują. Jeśli chodzi o Samsunga, można się było spodziewać znacznie wyższych kwot.

 

Samsung Galaxy C5 oraz C7 to smartfony ze średniej półki cenowej, o których już co nieco pisałem.  Pierwszy z nich posiadać będzie 5,2-calowy ekran, drugi natomiast 5,7-calowy. Obydwa jednak charakteryzować się będą rozdzielczością Full HD i adekwatną do rozmiarów wyświetlacza baterią. Galaxy C5 2600 mAh, Galaxy C7 3300 mAh. Zastosowano w nich jednostki Qualcommu, Snapdragon 617 oraz 625. Ponadto na pokładzie znajdzie się 4 GB RAM.

 

Przejdźmy jednak do cen, bo to najistotniejsze! Do Sieci trafiły informacje, jakoby Samsung wycenił model Galaxy C5 na 246 dolarów, a Galaxy C7 na 276 dolarów (są to oczywiście przybliżone wartości przeliczone z Yuanów). Biorąc pod uwagę 4 GB RAM, metalowe obudowy oraz, bądź co bądź, Samsunga ceny wydaję się naprawdę interesujące i konkurencyjne. Pytanie tylko czy aby na każdym rynku znajdzie się taka przyciągająca oko okazja jak w Azji?

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.