Czekacie na Asusa ZenFone 3? Pojawi się kilka wersji urządzenia!

Newsy

asus-zenfone-3

Asus ZenFone, czyli seria smartfonów, która całkiem dobrze przyjęła się na rynku. W urządzeniach dało się odnaleźć satysfakcjonujący stosunek jakości do ceny, jak i większą niż w przypadku konkurencji wielkość pamięci RAM. Już wkrótce poznamy kolejną już odsłonę z tej linii. I bazując na tych zapewnieniach, jest na co czekać.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

 

Asus ZenFone 3 zostanie zapowiedziany już niebawem, bowiem na początku czerwca. Oczywiście najnowsza linia nie będzie reprezentowana przez jedno urządzenie – pojawią się aż trzy wersje – podstawowa ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe oraz ZenFone 3 Max (coś ta nazwa ostatnio jest w modzie…). Istotną informację jest jednak model zastosowanego procesora – CEO Asusa oznajmił, że 90% urządzeń wyposażonych będzie w jednostkę Qualcommu, natomiast 10% załapie się na MediaTeka.

 

 

Producent z nową linią, Asus ZenFone 3 celuje w segment cenowy 250-300 dolarów, ale niewykluczone, że jeden z modeli przebije granicę 300 dolarów. To by znaczyło, że Asus chce w ten sposób zbliżyć się do konkurencji takiej jak np. Huawei. Czy to rozsądna droga w celu zostania zauważonym na rynku? Być może! Wszak w pierwszym kwartale Asus zanotował 40% skok w sprzedaży swoich smartfonów.

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x