ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Evan Blass zdradza termin premiery rynkowej Samsunga Galaxy Note 6

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
galaxy-note-5

Galaxy Note 5 uważany jest za jedno z największych nieporozumień Samsunga ostatniego roku. Głównie przez to, że w stosunku do poprzednika nie jest aż tak rewolucyjny jak mogłoby się wydawać, ale nie da się ukryć, że brak tego modelu dostępnego oficjalnie w Europie też negatywnie wpłynął na ogólny odbiór. W takim razie czekamy na następcę.

Galaxy Note 6 według wszelkich plotek ma już zawitać do Europy. Wcześniej wiele mówiło się, że Samsung znowu przyspieszy premierę tego urządzenia, ale Evan Blass zdradził nieco więcej szczegółów:

W połowie sierpnia najnowszy phablet ze stylusem od Koreańczyków ma zawitać na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych. To zbliżony okres, co w przypadku poprzednika, więc o drastycznym przyspieszeniu mówić nie możemy. Prezentacja Galaxy Note 6 zapewne będzie miała miejsce kilkanaście dni wcześniej jeśli Samsung zdecyduje się na przedsprzedaż.

Jednak czy tym razem ujrzymy większe zaskoczenie niż miało to miejsce rok temu? Nie sądzę, ale najprawdopodobniej szykują się duże zmiany związane z S-Penem i oprogramowaniem do niego. Tylko czy stylus jeszcze jest dzisiaj wykorzystywany?

Sprawdź najnowsze wpisy