[Film] Po co Ci Android Wear skoro możesz zainstalować Windowsa 7 – tylko musisz być bardzo cierpliwy

mm Łukasz Pająk Newsy 2016-05-11

microsoft windows android wear 7 port

Android Wear staje się takim drugim Windowsem Mobile tylko, że w wydaniu na nadgarstek. Liczba dostępnych modyfikacji cały czas rośnie, ale specjaliści w modyfikowaniu smartwatchy idzie w zupełnie inną stronę – wszyscy „chcą” się pozbyć Robocika na rzecz innych systemów.

Był już Windows 95, ME, a także pojawiały się wzmianki o XP. Tym razem autorzy nowego portu poszli na całość i wybrali system Microsoftu z 2009 roku – jak ten czas leci… Tak oto jeśli nie podoba Wam się Android Wear to zainstalujcie Windowsa 7, ale musicie być niesamowicie cierpliwi. Sam proces uruchomienia oprogramowania zajmuje… 3 godziny!

YouTube Preview Image

Oczywiście o jakimkolwiek komforcie użytkowania nie ma mowy. LG G Watch jak i inne smartwatche z Android Wear są po prostu za słabe dla pełnoprawnego systemu operacyjnego. Jednak jeśli jesteście ciekawi i chcecie sprawdzić Windowsa 7 u siebie to oto instrukcja:

YouTube Preview Image

Znajdą się tacy masochiści? Zapewne nie, ale jako ciekawostka na pewno się sprawdzi. Co będzie następne? Być może Microsoft zdecyduje się na wydanie własnego oprogramowania na zegarki i będzie ono na tyle rewolucyjne, że smartwatche zyskają na popularności i wielu użytkowników Android Wear będzie chciało spróbować „Okienek” na nadgarstku. Na początku newsa możecie zobaczyć jak mogłoby wyglądać takie połączenie.

źródło: Android Authority • teges

  A na telefon jest jakiś? Po co zajmować się zegarkami skoro i tak się nic nie poużywa tego Windows-a?

  • Adrian Misiak

   Na telefonie uruchomisz tym samym sposobem. Pytanie tylko po co, nie jest to natywne środowisko przez co używanie tego na arm to droga przez mękę.

 • Adrian Kijek

  Ale ten apple watch z kafelkami swietnie wyglada

 • bololabich

  Wielkie rzeczy.. zwykła maszyna wirtualna sztuka dla sztuki…. Gdyby był tam procesor x86 i ktos uruchomił by windowsa natywnie to by było coś i można by nawet znaleźć zastosowania.

 • Jumperone

  ludziom się serio nudzi..