[Film] Po co Ci Android Wear skoro możesz zainstalować Windowsa 7 – tylko musisz być bardzo cierpliwy

Newsy

microsoft windows android wear 7 port

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Android Wear staje się takim drugim Windowsem Mobile tylko, że w wydaniu na nadgarstek. Liczba dostępnych modyfikacji cały czas rośnie, ale specjaliści w modyfikowaniu smartwatchy idzie w zupełnie inną stronę – wszyscy „chcą” się pozbyć Robocika na rzecz innych systemów.

 

Był już Windows 95, ME, a także pojawiały się wzmianki o XP. Tym razem autorzy nowego portu poszli na całość i wybrali system Microsoftu z 2009 roku – jak ten czas leci… Tak oto jeśli nie podoba Wam się Android Wear to zainstalujcie Windowsa 7, ale musicie być niesamowicie cierpliwi. Sam proces uruchomienia oprogramowania zajmuje… 3 godziny!

 

 

Oczywiście o jakimkolwiek komforcie użytkowania nie ma mowy. LG G Watch jak i inne smartwatche z Android Wear są po prostu za słabe dla pełnoprawnego systemu operacyjnego. Jednak jeśli jesteście ciekawi i chcecie sprawdzić Windowsa 7 u siebie to oto instrukcja:

 

 

Znajdą się tacy masochiści? Zapewne nie, ale jako ciekawostka na pewno się sprawdzi. Co będzie następne? Być może Microsoft zdecyduje się na wydanie własnego oprogramowania na zegarki i będzie ono na tyle rewolucyjne, że smartwatche zyskają na popularności i wielu użytkowników Android Wear będzie chciało spróbować „Okienek” na nadgarstku. Na początku newsa możecie zobaczyć jak mogłoby wyglądać takie połączenie.

 

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x