microsoft windows android wear 7 port

 

Android Wear staje się takim drugim Windowsem Mobile tylko, że w wydaniu na nadgarstek. Liczba dostępnych modyfikacji cały czas rośnie, ale specjaliści w modyfikowaniu smartwatchy idzie w zupełnie inną stronę – wszyscy „chcą” się pozbyć Robocika na rzecz innych systemów.

 

Był już Windows 95, ME, a także pojawiały się wzmianki o XP. Tym razem autorzy nowego portu poszli na całość i wybrali system Microsoftu z 2009 roku – jak ten czas leci… Tak oto jeśli nie podoba Wam się Android Wear to zainstalujcie Windowsa 7, ale musicie być niesamowicie cierpliwi. Sam proces uruchomienia oprogramowania zajmuje… 3 godziny!

 

 

Oczywiście o jakimkolwiek komforcie użytkowania nie ma mowy. LG G Watch jak i inne smartwatche z Android Wear są po prostu za słabe dla pełnoprawnego systemu operacyjnego. Jednak jeśli jesteście ciekawi i chcecie sprawdzić Windowsa 7 u siebie to oto instrukcja:

 

 

Znajdą się tacy masochiści? Zapewne nie, ale jako ciekawostka na pewno się sprawdzi. Co będzie następne? Być może Microsoft zdecyduje się na wydanie własnego oprogramowania na zegarki i będzie ono na tyle rewolucyjne, że smartwatche zyskają na popularności i wielu użytkowników Android Wear będzie chciało spróbować „Okienek” na nadgarstku. Na początku newsa możecie zobaczyć jak mogłoby wyglądać takie połączenie.

 

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.