ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

CEO Xiaomi potwierdza datę premiery Mi Band 2 – nie będziemy długo czekać

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
mi-band-girl

10 maja już za nami, a wraz z nim zapowiedzi 6,4-calowego phabletu Xiaomi Mi Max oraz najnowszej wersji nakładki systemowej MIUI 8. Gdzieś jednak zabrakło prezentacji opaski Xiaomi Mi Band 2, o której słyszymy już od jakiegoś czasu. Powodem są oczywiście problemy produkcyjne, o których informowałem jakiś czas temu. Na szczęście nie opóźni to drastycznie premiery.

Xiaomi Mi Band 2, czyli kontynuacja rewelacyjnej opaseki chińskiego producenta, których stosunek jakość/cena jest trudny do pobicia. Najnowszy produkt cechować się będzie wyświetlaczem – będzie to argument dla użytkowników szukających niedrogiej, acz funkcjonalnej opaski trackingowej. Zatem jeśli nie 10 maja, to kiedy?

Xiaomi CEO, Lei Jun potwierdził dzisiaj, że Xiaomi Mi Band 2 zostanie zaprezentowane już na początku przyszłego miesiąca, czyli tak jak przewidywaliśmy. Opóźnienie wynosi zatem jeden miesiąc, niewiele biorąc pod uwagę, że wynika to z problemów produkcyjnych. Niestety również dopiero za kilka tygodni poznamy cenę Mi Band 2. Mówiono o 16 dolarach, czyli tyle na ile został wyceniony model Mi Band 1S. Czy to się potwierdzi? Mam taką nadzieję!

źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy