google maps aktualizacja tryb samochodowy punkty posrednie3

Google powoli zaczyna nas rozpieszczać i mam wrażenie, że czyta Wasze opinie, którymi się z nami dzielicie na łamach naszego portalu czy też naszego fanpage’a na Facebooku. Tak oto jedna z najlepszych jak nie najlepsza, darmowa nawigacja teraz zdecydowanie zyskuje na jakości. Do tego warto dodać zmiany w Google Now i tak oto możemy czuć się naprawdę docenieni.

 

W takim razie zacznijmy od asystenta głosowego, który teraz jest w stanie przeszukiwać nasze SMSy oraz maile z Gmaila. Mało tego, jeśli podłączymy słuchawki kablem lub też poprzez Bluetooth oraz mamy uruchomioną funkcję „Google Now bez użycia rąk” to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dyktować polecenia bez konieczności dotykania telefonu. Niestety, ten nie może mieć wyłączonego wyświetlacza.

 

 

Tymczasem przejdźmy do dania głównego, a więc map Google i trybu samochodowego. O co chodzi? Przede wszystkim delikatnie zmienia się interfejs, ale nie to jest najważniejszą nowością. Nareszcie pojawiły się punkty pośrednie, a więc coś, co wypominaliście praktycznie za każdym razem jak pisaliśmy o aktualizacjach tej nawigacji.

 

Jeśli chcecie dokładniej przyjrzeć się wszystkim nowościom, a nie macie jeszcze odpowiednich aktualizacji w sklepie Play to oto alternatywne linki:

 

W takim razie nad czym teraz Google powinno się skupić w przypadku tych aplikacji?

 

 

Mateusz, wielkie dzięki za informacje!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.