Każdy będzie chciał mieć tę aplikację, wszak Samsung wzoruje się na najlepszych

Kamil Lewicki Aplikacje 10-05-2016

 

samsung-galaxy-note-5-front-w782

Nie od dziś wiadomo, że producenci oprócz własnych, często delikatnie zbyt ciężkich nakładek na Androida ładują jeszcze masę programów – ażeby umilić i ułatwić użytkownikom życie! Między innymi czyni tak Samsung, a jego zbliżająca się aplikacja wzoruje się na producencie, który dopiero co wszedł w świat Androida, mowa tu o BlackBerrym. Czego możemy się spodziewać?

 

BlackBerry posiada swoje BlackBerry Hub, a Samsung posiadać będzie Samsung Focus. Producent planuje wprowadzić aplikację na rynek wraz z nadchodzącym Galaxy Note 6. Program skupiać się będzie na integracji poczty email, kalendarza, kontaktów oraz notatek. Każda z tych pomniejszych składować będzie zintegrowana z Samsung Focus, dzięki czemu będziemy mieć podgląd na to, co robiliśmy wczoraj, co mamy zaplanowane na dzisiaj oraz co nasz czeka w niedalekiej przyszłości. Podobne zachowanie można już np. zauważyć w Inbox od Google.

 

Samsung Focus wydaje się być przydatnym narzędziem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę target Galaxy Note 6 jakim są głównie klienci biznesowi. Najważniejsze notatki, spotkania i plany w jednym miejscu, na jednym ekranie i ukazane w perspektywie czasowej okażą się z pewnością niezbędne. Tylko czy Samsung zechce się podzielić swoim nowym dziełem z użytkownikami innych smartfonów np. Galaxy S7?

 

źródło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x