ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Interesująca gra za darmo i inne duże przeceny w Google Play!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
sklep-google-play

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło kilka dni. Tym razem w przecenie znajdziecie kilka gier i aplikacji. Średnia ocen jest dla każdej z nich dość wysoka, ponieważ wynosi co najmniej 4,1. Zresztą zobaczcie je sami poniżej:
 

  • Bridge Constructor Medieval – 8,67 zł. Gra symulacyjna, w której przenosisz się do średniowiecza. Twoim zadaniem będzie skonstruowanie mostu, który się nie zawali. Do dyspozycji będziesz miał 5 rodzajów materiałów.
  • Mój Budzik – 1,79 zł. Mój Budzik przemieni Twoje urządzenie w budzik, który odtwarza twoje ulubione dźwięki, zegarek nocny ze wspaniałymi motywami i aktualną prognozą pogody, a także czasomierz, który ukołysze cię do snu!
  • Maestria – ZA DARMO! Łamigłówka, w której za zadanie masz przywrócić harmonię w kilku światach. Aby to uczynić, dzwonki będą musiał zabrzmieć w odpowiedniej kolejności.
  • 9th Dawn RPG + – 7,13 zł. Jeżeli jesteś fanem oldchoolowego RPG, to ten tytuł jest dla Ciebie. Eksploruj Montelorne – ląd pełen przygód i tajemnic. Zaczniesz swoją wędrówkę w małej wiosce. Co wydarzy się dalej – sprawdź.
  • Steam™ – Wyścig do bogactwa – 9,47 zł. Oficjalna wersja jednej z najlepszych gier planszowych – Steam™: Wyścig do bogactwa.
    Przejmij kontrolę nad spółką kolejową, emituj akcje, buduj linie kolejowe, dostarczaj zasoby po stale zmieniającej się sieci torów i stacji, zarabiaj aby powiększać swoje imperium.

 
Czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: własne

Sprawdź najnowsze wpisy