Samsung prezentuje Galaxy S7 Asiana, a my poznajemy szczegóły odmiany Active

Newsy

samsung galaxy s7 asiana

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jakbym jeszcze półtora roku temu Was zapytał o wymienienie wszystkich odmian konkretnych urządzeń mobilnych Samsunga to tak naprawdę mało kto byłby w stanie ten chaos poskromić. Mogłoby się wydawać, że teraz jest inaczej, ale oto Koreańczycy prezentują nową wersję Galaxy S7, a kolejną wciąż przygotowują do premiery.

 

Zacznijmy od oficjalnie zaprezentowanego dzisiaj modelu „Asiana”, którego nazwa nie odnosi się do kontynentu, a do drugich największych linii lotniczych w Azji. Jak się zapewne domyślacie, Galaxy S7 w tej odmianie został zmodyfikowany tylko w kwestii oprogramowania. Zmiany dotyczą głównie zabezpieczeń Knox, które mają podnieść komfort użytkowania podczas podróży lotniczych. Oczywiście nie zabraknie także dodatkowych aplikacji, które ułatwią chociażby czytanie ebooków lub bookowania oraz organizowania biletów linii Asiana.

 

samsung galaxy s7 active zdjecie specyfikacja

 

Jednak to Active może okazać i z pewnością okaże się ciekawszą odmianą dostępną na wyłączność dla AT&T, którego specyfikacja pojawiła się w GFX Bench. Zmiany wewnątrz nie są ogromne, ale tak oto pojawi się 5,5-calowy wyświetlacz QuadHD. Prawdopodobnie akumulator będzie legitymował się pojemnością 3600 mAh, a więc taką samą jak Galaxy S7 Edge.

 

W takim razie tegoroczny, flagowy model Samsunga także będzie miał od groma przeróżnych odsłon. Jedyny plus w postępowaniu Koreańczyków jest taki, że wszystkie te najróżniejsze wersje nie są dostępne u nas, co też nie wprowadza zamieszania.

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x