bagra

Z pewnością grywacie od czasu do czasu na smartfonie. Jeśli nie w jakieś duże, poważne produkcję to w jakieś lżejsze, mniej zajmujące tytuły. Co wygrywacie wtedy? W grze być może otrzymujecie jakieś diamenciki czy złoto. A w rzeczywistości? Nic. Jest jednak gra, w której można wygrać krowę.

 

Bagra, czyli krowa, jest grą, która daje nie tylko satysfakcję z samej rozgrywki, ale również możliwość zgarnięcia fizycznej nagrody. Bowiem zwycięzca dostanie samicę bydła domowego zwaną krową. Dotychczas wydano jedną sztukę – bohaterka nazywa się Pamela (zdjęcie poniżej) i spędziła dwa tygodnie w zagrodzie producentów zanim trafiła w ręce graczy. Skąd pomysł na taki rodzaj nagrody? Jak łatwo się domyślić, Bagra jest grą strategiczną polegającą na opiece nad stadkiem bydła i jego ochroną przed napastnikami. Osoba z najwyższym wynikiem, zgarnia zwierzątko. W produkcji znajdziemy jednak mikropłatnosci, które pozwolą delikatnie wysunąć się na prowadzenie.

 

bagra krowa

 
Krowa, która stanowi teraz główną nagrodę zwie się Brigitte. Będzie można ją sobie zatrzymać, przeznaczyć na cele charytatywne bądź po prostu… wysłać do rzeźni. Pozostaje jeszcze zadać pytanie: gdzie można się tak dobrze bawić? Odpowiedź brzmi: w Tunezji. To właśnie tam powstała Bagra – pierwsza gra wideo od Digital Mania. Deweloper planuje rozszerzyć rozgrywkę o VR – wtedy każdy będzie mógł mieć krowę na wyciągnięcie ręki, nie trzeba będzie rywalizować.

 

A jak wygląda Bagra? Własnie tak.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.