Bugatti-Chronos-AH-a

 
Choć producenci samochodów luksusowych skupiają się przede wszystkim na wytwarzaniu specjalnych dóbr, to niekiedy wchodzą w dość nietypowe dla nich działalności. Szalonym pomysłem byłoby skonstruowanie przez nich własnych smartfonów, które z pewnością znalazłyby nabywców wśród bogatej klienteli. Warto dodać, że kilka dni temu Land Rover ogłosił partnerstwo z firmą Bullitt Group. Owocem współpracy być może będzie urządzenie mobilne, które zostanie opatrzone designem i wytrzymałością Land Rovera. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak mógłby wyglądać telefon wytworzony przez innego producenta samochodów luksusowych np. przez Bugatti?
 
Pewien blog o nazwie „Designed by Hege” pokazał koncept smartfonu o nazwie Bugatti Chronos, który charakteryzował by się takimi parametrami jak: 5,5-calowy ekran IPS LCD, aparatem 23 MPx z tyłu oraz 16 MPx z przodu, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej oraz baterią o pojemności 4020 mAh. Procesor tego urządzenia z pewnością byłyby najlepszy w danej chwili na rynku (Qualcomm Snapdragon 820/830?). Co więcej, cały koncept został opatrzony renderami.
 
Bugatti-Chronos-AH-b
 
Jak widać, design jest bardzo oryginalny i nietuzinkowy. Gdyby to wszystko było jednak realne…No cóż, pomarzyć zawsze można.
 
źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.