ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zdjęcia OnePlus 3 w Sieci – oby to był tylko prototyp, a Chińczycy nie szli w stronę Samsunga, HTC, Apple…

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
oneplus 3 three prototyp zdjecie

OnePlus jako chińska firma jest wyjątkowa pod względem designu. Ciężko doszukać się w ich modelach wzoru, którym posługiwali się projektanci. Ich ostatni flagowiec nie porywa wyglądem, ale oryginalności ciężko mu odmówić. Niestety, ale to może się zmienić razem z nadejściem OnePlus 3.

W Sieci pojawiły się zdjęcia tajemniczego urządzenia, który legitymuje się jako nadchodzący, flagowy model Chińczyków. W takim razie, bez długiego wstępu, zobaczcie z czym najprawdopodobniej będziemy mieć do czynienia:

Przód wydaje się lekko udoskonaloną wersją OnePlus 2, ale tył? Toż to kolejny model w stylu znanym głównie z HTC. Nawet Samsung modelem Galaxy C5 chce przedstawić podobny design. W takim razie znowu gdzieś ucieka ta oryginalność na mobilnym rynku. Jednak pojawiają się wątpliwości, gdyż OnePlus zapowiadało, że nie pozbędą się swojego pomysłu na „piaskowiec” charakterystyczny i chwalony przeze mnie w OnePlus 2. To może oznaczać, że mamy jedynie do czynienia z prototypem lub po prostu z fałszywymi zdjęciami.

Być może nieco przesadzam toteż chciałbym poznać Waszą opinię. Czy OnePlus powinno pójść w stronę HTC, Samsunga, Apple i innych identycznych urządzeń czy też kontynuacja własnego designu byłaby lepszym wyborem?

źródło: Reddit

Sprawdź najnowsze wpisy