Na kolejnych zdjęciach Xiaomi Max jest większy od dłoni…

Newsy

xiaomi-max-00

 
O Xiaomi Max piszemy na naszym portalu dość często. Przez ostatni tydzień dowiedzieliśmy się kilku ciekawych informacji na temat tego niezwykle dużego urządzenia. Ponadto wyciekło kilka zdjęć i render telefonu. Dodatkowo cena phabletu ma się kształtować na poziomie od 200 – 340 dolarów (w zależności od źródeł) czyli maksimum 1320 zł.
 
xiaomi-max-001-1
 
Przypomnę, że prawdopodobne parametry urządzenia to 6,4-calowy ekran, sześciordzeniowy procesor Snapdragon 650, 2/3 GB RAM, 16/32 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu smartfonu znajdziemy aparat 16 MPx, a z przodu 8 MPx. Pojemność baterii telefonu będzie wynosiła 4000 mAh. Phablet zadebiutuje z Androidem 6 na pokładzie i nakładką MIUI 8.
 
xiaomi-max-002-1
 
Teraz dodatkowo mamy dla Was również 3 obrazki promujące urządzenie. Co ciekawe zostały one udostępnione na Weibo rzekomo przez samego prezesa Lei Jun. Widzimy na nich bardzo duży telefon, który jest nawet większy od kobiecej dłoni. Miejmy zatem nadzieję, że firma udostępni możliwości w oprogramowaniu, które pozwolą używać phablet jedną ręką. Xiaomi Max prawdopodobnie zadebiutuje już 10 maja.
 
źródło: weibo, gizmochina

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x