xiaomi-max-00

 
O Xiaomi Max piszemy na naszym portalu dość często. Przez ostatni tydzień dowiedzieliśmy się kilku ciekawych informacji na temat tego niezwykle dużego urządzenia. Ponadto wyciekło kilka zdjęć i render telefonu. Dodatkowo cena phabletu ma się kształtować na poziomie od 200 – 340 dolarów (w zależności od źródeł) czyli maksimum 1320 zł.
 
xiaomi-max-001-1
 
Przypomnę, że prawdopodobne parametry urządzenia to 6,4-calowy ekran, sześciordzeniowy procesor Snapdragon 650, 2/3 GB RAM, 16/32 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu smartfonu znajdziemy aparat 16 MPx, a z przodu 8 MPx. Pojemność baterii telefonu będzie wynosiła 4000 mAh. Phablet zadebiutuje z Androidem 6 na pokładzie i nakładką MIUI 8.
 
xiaomi-max-002-1
 
Teraz dodatkowo mamy dla Was również 3 obrazki promujące urządzenie. Co ciekawe zostały one udostępnione na Weibo rzekomo przez samego prezesa Lei Jun. Widzimy na nich bardzo duży telefon, który jest nawet większy od kobiecej dłoni. Miejmy zatem nadzieję, że firma udostępni możliwości w oprogramowaniu, które pozwolą używać phablet jedną ręką. Xiaomi Max prawdopodobnie zadebiutuje już 10 maja.
 
źródło: weibo, gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.