ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ten smartfon można albo pokochać albo… na niego zwymiotować – oto rendery Motoroli Moto X4

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
motorola moto x 4 droid render

Wczoraj Kamil Was poinformował, że zdjęcie z zeszłego roku przedstawiające najprawdopodobniej nową Motorolę tak naprawdę jest Moto X4. Jednak z racji, że to wyraźnie był prototyp to ciężko ocenić design, ale już rendery bazujące na tej samej fotografii połączone z Moto G4 są bliższe docelowemu modelowi.

Cóż, nadchodzący flagowy model Motoroli przejętej przez Lenovo raczej nie znajdzie się w żadnym muzeum piękna. Patrząc zarówno na Wasze jak i na zagraniczne komentarze to jesteście zgodni: Amerykanie niepotrzebnie zrezygnowali ze swojego prostego i jednak eleganckiego designu na powyższą szkaradę. Jednak od każdej reguły są wyjątki i z pewnością znajdą się chętni na powyższy model, gdyż trudno odmówić mu tego, że jest po prostu… oryginalny. Nie jest kopią iPhone’a, HTC, Samsunga czy też Huawei i innych z tego samego nurtu.

Wiele osób uważało, w tym też i ja, że Lenovo sprawi, iż Motorola naprawdę odżyje. Jednak Chińczycy swoimi dziwnymi zagraniami marketingowymi, które zabiły amerykańską markę sprawiają, że naprawdę ciężko sobie znowu wyobrazić Motorolę na szczycie. 

źródło: Reddit

Sprawdź najnowsze wpisy